Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC), Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | – |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1A |
| Voltage – Supply | 4V ~ 16V |
| Voltage – Load | 20V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-LSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-MFPS |
| Base Product Number | LV8548 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.