Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT) |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | LRA |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | PWM |
| Technology | – |
| Step Resolution | – |
| Applications | Haptic Feedback |
| Current – Output | 200mA |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP (0.78×1.58) |
| Base Product Number | LC898301 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.