Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Current – Average Rectified (Io) | – |
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Supplier Device Package | DO-35 |
| Operating Temperature – Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | 1N4447 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.