Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | SS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
Fiyat:$2,83
257 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | SS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 5A (AC) |
| Voltage Rating – AC | 125 V |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.