Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | D6T |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Digital, Local |
| Sensing Temperature – Local | 5°C ~ 200°C |
| Sensing Temperature – Remote | – |
| Output Type | I2C |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Resolution | – |
| Features | – |
| Accuracy – Highest (Lowest) | ±1.5°C (±3°C) |
| Test Condition | 25°C |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Mounting Type | User Defined |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | Module |
| Base Product Number | D6T-44L |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.