Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Series | E52 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | Thermistor |
| Temperature Range | 0°C ~ 100°C |
| Length – Lead Wire | 19.68″ (500mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 100mm |
| Diameter – Protective Tube | 4mm |
| Base Product Number | E52-THE |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.