Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Series | E52 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -200°C ~ 450°C |
| Length – Lead Wire | 3.281′ (1m) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 500mm |
| Diameter – Protective Tube | 4.8mm |
| Base Product Number | E52-P50 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.