Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Series | E52 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | J – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 200°C |
| Length – Lead Wire | 6.562′ (2m) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 100mm |
| Diameter – Protective Tube | 3.2mm |
| Base Product Number | E52-IC10 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.