Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Series | E52 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 350°C |
| Length – Lead Wire | 13.123′ (4m) |
| Conductor Type | Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 49mm |
| Diameter – Protective Tube | 4mm |
| Base Product Number | E52-CA6 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.