Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation and Safety |
| Series | E52 |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0°C ~ 650°C |
| Length – Lead Wire | 16.404′ (5m) |
| Conductor Type | Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 60mm |
| Diameter – Protective Tube | 1mm |
| Base Product Number | E52-CA6 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.