Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omega |
| Series | SA1 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 175°C |
| Length – Lead Wire | 0.512″ (13.00mm) |
| Conductor Type | 2 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 100cm |
| Diameter – Protective Tube | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.