Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omega |
| Series | 5TC |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 180°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Conductor Type | 2 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 100cm |
| Diameter – Protective Tube | 0.13mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.