Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Olimex LTD |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Digital |
| Sensing Temperature – Local | -55°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature – Remote | – |
| Output Type | 1-Wire® |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V |
| Resolution | – |
| Features | – |
| Accuracy – Highest (Lowest) | ±0.5°C |
| Test Condition | -10°C ~ 85°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Package / Case | Probe |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.