Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Ohmite |
| Series | ARCOL, AP851 |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Resistance | 1 Ohms |
| Tolerance | ±1% |
| Power (Watts) | 50W |
| Composition | Thick Film |
| Features | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient | – |
| Operating Temperature | -60°C ~ 150°C |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Size / Dimension | 0.410″ L x 0.125″ W (10.41mm x 3.18mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.650″ (16.52mm) |
| Number of Terminations | 2 |
| Failure Rate | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.