Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | NXP USA Inc. |
| Series | DSP56K/Symphony |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Not For New Designs |
| Type | Audio Processor |
| Interface | Host Interface, I2C, SAI, SPI |
| Clock Rate | 250MHz |
| Non-Volatile Memory | External |
| On-Chip RAM | 112kB |
| Voltage – I/O | 3.30V |
| Voltage – Core | 1.20V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 80-QFP |
| Supplier Device Package | 80-LQFP (14×14) |
| Base Product Number | DSPB56725 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.