Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | NVE Corp/Sensor Products |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Magnetoresistive |
| Axis | X, Y |
| Output Type | Wheatstone Bridge |
| Sensing Range | ±10mT |
| Voltage – Supply | 10V |
| Current – Supply (Max) | – |
| Current – Output (Max) | – |
| Resolution | 24 b |
| Bandwidth | 350kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Features | – |
| Supplier Device Package | 6-TDFN (2.5×2.5) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.