Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | NOSHOK, Inc. |
| Series | 810 |
| Packaging | Case |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt1000 |
| Temperature Range | -30°C ~ 87.2°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | Connector |
| Length – Protective Tube | 25.4mm |
| Diameter – Protective Tube | 6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.