Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 2A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 980 mV @ 2 A |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 25 ns |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 200 V |
| Capacitance @ Vr, F | 17pF @ 4V, 1MHz |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123W |
| Supplier Device Package | SOD-123W |
| Operating Temperature – Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | PNE20020 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.