Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | I6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -200°C ~ 350°C |
| Length – Lead Wire | 3.000″ (76.20mm) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
PT100, 3W, 1/8 X 12 SS304,36FL
Fiyat:$123,76
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | I6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -200°C ~ 350°C |
| Length – Lead Wire | 3.000″ (76.20mm) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.