Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A8C |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 900°C |
| Length – Lead Wire | 36.000″ (914.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
K, 1/16 X 6 SS304, UNG, 36FL
Fiyat:$99,31
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A8C |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 900°C |
| Length – Lead Wire | 36.000″ (914.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.