Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A8A |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | J – Type |
| Temperature Range | 232°C |
| Length – Lead Wire | 21.000″ (533.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Connector |
| Length – Protective Tube | – |
| Diameter – Protective Tube | 6.35mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.