Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A6 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 482.22°C |
| Length – Lead Wire | 3.000″ (76.20mm) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 838.2mm |
| Diameter – Protective Tube | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.