Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A4A |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | T – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 350°C |
| Length – Lead Wire | 72.000″ (1828.80mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | – |
| Diameter – Protective Tube | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.