Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MtronPTI |
| Series | M7S |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 40 MHz |
| Function | – |
| Output | HCMOS, TTL |
| Voltage – Supply | 5V |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 85mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Size / Dimension | 0.560″ L x 0.385″ W (14.22mm x 9.78mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.185″ (4.70mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.