Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | DSC63XXB |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | MEMS |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 20 MHz |
| Function | – |
| Output | LVCMOS |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | ±1.50%, Center Spread |
| Current – Supply (Max) | 3mA (Typ) |
| Ratings | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-VFLGA |
| Supplier Device Package | 4-VFLGA (2×1.6) |
| Size / Dimension | 0.079″ L x 0.063″ W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.035″ (0.89mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | 1.5µA (Typ) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.