Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 15 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 1 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 14 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 11.4 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 200 mA |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Die |
| Supplier Device Package | Die |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.