Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | EPROM |
| Technology | EPROM – OTP |
| Memory Size | 256Kbit |
| Memory Organization | 32K x 8 |
| Memory Interface | Parallel |
| Write Cycle Time – Word, Page | – |
| Access Time | 170 ns |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Base Product Number | 27C256 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.