Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 7.5 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 10 W |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 2 A |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TJ) |
DIODE ZENER 7.5V 10W DO4
Fiyat:$5.459,06
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 7.5 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 10 W |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 2 A |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TJ) |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.