Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 22 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 50 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 2.5 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 16.7 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 10 A |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Chassis, Stud Mount |
| Package / Case | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Supplier Device Package | DO-5 |
| Base Product Number | 1N3320 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.