Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Mercury Electronics Ind. Co. Ltd |
| Series | QuikXO |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCTCXO |
| Frequency | 16.4 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVPECL |
| Voltage – Supply | 2.5V |
| Frequency Stability | ±2.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 28mA (Typ) |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.067″ (1.70mm) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.