Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Latch, Omnipolar Switch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 5mT Trip, 1.5mT Release |
| Test Condition | -40°C ~ 85°C |
| Voltage – Supply | 1.6V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 1µA |
| Current – Output (Max) | 10mA |
| Output Type | Push-Pull |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 4-DFN (1.2×1.6) |
| Package / Case | 4-XDFN Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.