Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Series | Triaxis® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | I2C |
| Sensing Range | 0 ~ 5mT, 5 ~ 50mT |
| Voltage – Supply | 1.8V |
| Current – Supply (Max) | 1mA |
| Current – Output (Max) | – |
| Resolution | 16 b |
| Bandwidth | 1.4kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Features | – |
| Supplier Device Package | 8-UTDFN (2.5×2) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-XFDFN Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.