Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | Analog Voltage, I2C |
| Sensing Range | 10mT ~ 70mT (X,Y), 160mT (Z) |
| Voltage – Supply | 3.1V ~ 3.6V |
| Current – Supply (Max) | 5mA |
| Current – Output (Max) | 20mA |
| Resolution | – |
| Bandwidth | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Features | Programmable, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | 6-DFN (2×2.5) |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 6-VFDFN Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.