Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Series | Triaxis® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | X, Y, Z |
| Output Type | SPI |
| Sensing Range | 20mT ~ 70mT, 24mT ~ 126mT |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 15.5mA |
| Current – Output (Max) | 30mA |
| Resolution | 14 b |
| Bandwidth | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Features | Programmable |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Base Product Number | MLX90363 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.