Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Last Time Buy |
| Function | Special Purpose |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 400mT Trip, 50mT Release |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Voltage – Supply | 3.5V ~ 24V |
| Current – Supply (Max) | 6mA |
| Current – Output (Max) | 25mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Base Product Number | MLX90217 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.