Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MDD |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 1A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123FL |
| Supplier Device Package | SOD-123FL |
| Operating Temperature – Junction | -55°C ~ 125°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.