Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MDD |
| Series | SMAF |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 2A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 2 A |
| Capacitance @ Vr, F | 22pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SMAF |
| Supplier Device Package | SMAF |
| Operating Temperature – Junction | -55°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.