Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MDD |
| Series | LL34 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 75 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 200mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 50 mA |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 8 ns |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 75 V |
| Capacitance @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Supplier Device Package | LL-34 |
| Operating Temperature – Junction | -65°C ~ 175°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.