Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MCC (Micro Commercial Components) |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 30 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 2 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 20 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 500 nA @ 22.5 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.5 V @ 200 mA |
| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q101 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.