Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MCC (Micro Commercial Components) |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 15A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 15 A |
| Speed | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Capacitance @ Vr, F | 500pF @ 4V, 1MHz |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Supplier Device Package | DO-214AB (SMC) |
| Operating Temperature – Junction | -55°C ~ 125°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.