Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MCC (Micro Commercial Components) |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Technology | Schottky |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 15mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 15 mA |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 1 ns |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.