Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Masach Tech Ltd. |
| Series | Masach™ DS-RF Shields |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Frame |
| Height – Overall | 0.173″ (4.40mm) |
| Length – Overall | 1.213″ (30.80mm) |
| Width – Overall | 0.701″ (17.80mm) |
| Ventilation | – |
| Mounting Type | Solder |
| Base Product Number | MS308 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.