Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Makeblock Co., LTD. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Element Type | IC |
| Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Length – Lead Wire | 17.72″ (450.00mm) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
| Terminal Type | Connector |
| Length – Protective Tube | 35mm |
| Diameter – Protective Tube | 6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.