Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Macronix |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Technology | FLASH – NOR (SLC) |
| Memory Size | 512Mbit |
| Memory Organization | 128M x 4, 256M x 2, 512M x 1 |
| Memory Interface | SPI |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Write Cycle Time – Word, Page | – |
| Voltage – Supply | 1.65V ~ 2V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-WSON (8×6) |
| Base Product Number | MX77U51250 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.