Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Macronix |
| Series | MX30LF |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Not For New Designs |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Technology | FLASH – NAND (SLC) |
| Memory Size | 4Gbit |
| Memory Organization | 512M x 8 |
| Memory Interface | Parallel |
| Write Cycle Time – Word, Page | 20ns |
| Access Time | 20 ns |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724″, 18.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 48-TSOP |
| Base Product Number | MX30LF4 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.