Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Macronix |
| Series | MXSMIO™ |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Technology | FLASH – NOR (SLC) |
| Memory Size | 16Mbit |
| Memory Organization | 4M x 4, 8M x 2, 16M x 1 |
| Memory Interface | SPI – Quad I/O |
| Clock Frequency | 80 MHz |
| Write Cycle Time – Word, Page | 100µs, 4ms |
| Access Time | 6 ns |
| Voltage – Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.