Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | MACOM Technology Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| RF Type | General Purpose |
| Topology | Absorptive |
| Circuit | SPDT |
| Frequency Range | 0Hz ~ 30GHz |
| Isolation | 40dB |
| Insertion Loss | 1.8dB |
| Test Frequency | 30GHz |
| P1dB | 23dBm |
| IIP3 | 45dBm |
| Features | – |
| Impedance | – |
| Voltage – Supply | – |
| Operating Temperature | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 14-PQFN (3×3) |
| Base Product Number | MASW-011102 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.