Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 29 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 200 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 10 nA @ 21.28 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 200 mA |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Grade | Military |
| Qualification | MIL-PRF-19500/435 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-213AA (Glass) |
| Supplier Device Package | DO-213AA |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.