Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Lumimax Optoelectronic Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Technology | Standard |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 3 A |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Capacitance @ Vr, F | 50pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | DO-201AD, Axial |
| Supplier Device Package | DO-27 (DO-201AD) |
| Operating Temperature – Junction | -50°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.