Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Lumimax Optoelectronic Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Voltage – DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Current – Average Rectified (Io) | 1A |
| Voltage – Forward (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 30 µA @ 50 V |
| Capacitance @ Vr, F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Supplier Device Package | DO-204AL (DO-41) |
| Operating Temperature – Junction | -50°C ~ 150°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.